Код 6

Нема на залиха
SKU
4709
MKD 870,00
Табела на големини

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Фустан - код 4081 - небесно сина
  Фустан - код 4081 - небесно сина
  Special Price MKD 521,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 2. Фустан - код 1540 - 2 - камуфлажа
  Фустан - код 1540 - 2 - камуфлажа
  Најниско MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 3. Туника - код 6530 - црна
  Туника - код 6530 - црна
  Special Price MKD 492,71 Регуларна цена MKD 1.072,71
 4. Фустан - код 6970 - небесно сина
  Фустан - код 6970 - небесно сина
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 5. Фустан - код 2663 - виолетова
  Фустан - код 2663 - виолетова
  Special Price MKD 637,71 Регуларна цена MKD 1.217,71
 6. Фустан - код 1748 - црна
  Фустан - код 1748 - црна
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 7. Дамски вталени дънки с висока талия в светлосиво - код 4356
  Фармерки - код 4356 - 1
  Најниско MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 8. Панталони - код 1291 - црна
  Панталони - код 1291 - црна
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 9. Дамска дълга плетена жилетка с качулка в цвят мента - код 0577
  Кардиган - код 0577 - ментол
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 10. Дамска блуза с надпис в тъмносиньо - код 3333
  Маица - код 3333 - 1
  Најниско MKD 289,71 Регуларна цена MKD 1.159,71