Код 6

Нема на залиха
SKU
8875
MKD 870,00
Табела на големини

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Дамско изрязано боди в бежово - код 3313
  Боди - код 3313 - 5
  Најниско MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 2. Блуза - код 0631 - 3 - црвена
  Блуза - код 0631 - 3 - црвена
  Најниско MKD 492,71 Регуларна цена MKD 782,71
 3. Атрактивен дамски топ тениска къса рипс с гол гръб в светлорозово - код 11927
  Топ - код 11927
  Special Price MKD 231,71 Регуларна цена MKD 666,71
 4. Дамски комплект тениска и къси панталонки рипс в бяло - код 1086
  Комплет - код 1086 - бела
  Special Price MKD 376,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 5. Атрактивен къс дамски топ потник рипс в бежово - код 9914
  Топ - код 9914 - кремова
  Special Price MKD 202,71 Регуларна цена MKD 724,71
 6. Ефектен дамски топ бюстие с гол гръб в черно - код 11968
  Топ - код 11968 - црна
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 724,71
 7. Дънкови панталонки с копчета в светлосиньо - код 4308
  Кратки панталони - код 4308 - 1
  Најниско MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 8. Дамска тениска в червено с принт - код 3592
  Маица - код 3592 - 3 - црвена
  Најниско MKD 463,71 Регуларна цена MKD 753,71
 9. Фустан - код 7206
  Фустан - код 7206
  Special Price MKD 405,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 10. Топ - код 4369 - црна
  Топ - код 4369 - црна
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 753,71