Код 6

Нема на залиха
SKU
9726
MKD 725,00
Табела на големини

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Фустан - код 11985 - бело
  Фустан - код 11985 - бело
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 869,71
 2. Јакна - код 1628 - 1 - црна
  Јакна - код 1628 - 1 - црна
  Најниско MKD 2.464,71 Регуларна цена MKD 3.189,71
 3. Фустан - код 1036 - црна
  Фустан - код 1036 - црна
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 927,71
 4. Џемпер - код 5147
  Џемпер - код 5147
  Special Price MKD 840,71 Регуларна цена MKD 1.420,71
 5. Изчистен дамски топ потник с едно рамо в черно - код 2576
  Топ - код 2576 - 3 - црна
  Најниско MKD 173,71 Регуларна цена MKD 753,71
 6. Дамски бански в две части в цвят тюркоаз - код 2561
  Купачи - код 2561 - 1 - небесно сина
  Најниско MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 7. Маица - код 4257 - црна
  Маица - код 4257 - црна
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 869,71
 8. Елегантно дамско палто в цвят бордо - код 1345
  Палто - код 1345 - борда
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 9. Ефектна дълга плетена дамска жилетка в розово - код 4873
  Кардиган - код 4873 - розова
  Special Price MKD 1.043,71 Регуларна цена MKD 1.623,71
 10. Дамско палто с копчета и колан в бяло - код 6398
  Палто - код 6398 - бела
  Special Price MKD 1.333,71 Регуларна цена MKD 1.913,71