Код 6003

Нема на залиха
SKU
40277
MKD 696,00
Табела на големини

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Фустан - код 9968
  Фустан - код 9968
  Special Price MKD 695,71 Регуларна цена MKD 985,71
 2. Дамска туника с поло яка в сиво - код 0781
  Туника - код 0781 - сиво
  Special Price MKD 666,71 Регуларна цена MKD 1.246,71
 3. Ефектни вталени дънки в синьо - код 0396
  Фармерки - код 0396 - 2 - небесно сина
  Најниско MKD 1.159,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
 4. Спортски комплет - код 2241 - 1 - црна
  Спортски комплет - код 2241 - 1 - црна
  Најниско MKD 1.304,71 Регуларна цена MKD 1.884,71
 5. Къса дамска тениска в бежово - код 8377
  Маица - код 8377 - кремова
  Special Price MKD 173,71 Регуларна цена MKD 724,71
 6. Топ - код 2603 - бела
  Топ - код 2603 - бела
  Special Price MKD 347,71 Регуларна цена MKD 637,71
 7. Фустан - код 11936 - зелена
  Фустан - код 11936 - зелена
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 869,71
 8. Дамска блуза с надпис в тъмносиньо - код 3339
  Блуза - код 3339 - 1
  Најниско MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 9. Фустан - код 2074 - црна
  Фустан - код 2074 - црна
  Special Price MKD 695,71 Регуларна цена MKD 1.275,71
 10. Дамско късо свободно кожено яке в розово - код 4901
  Јакна - код 4901 - розова
  Special Price MKD 1.594,71 Регуларна цена MKD 2.464,71