Код 61

Нема на залиха
SKU
37860
MKD 928,00
Табела на големини

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Фустан - код 14777 - 1
  Фустан - код 14777 - 1
  Најниско MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
 2. Дамски къс топ бюстие рипс в капучино - код 11942
  Топ - код 11942 - капучино
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 666,71
 3. Фустан - код 1540 - 1 - небесно сина
  Фустан - код 1540 - 1 - небесно сина
  Најниско MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 4. Маица - код 11930 - црна
  Маица - код 11930 - црна
  Special Price MKD 260,71 Регуларна цена MKD 666,71
 5. Блуза - код 1637 - бела
  Блуза - код 1637 - бела
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 6. Дълго зимно дамско ефектно черно яке от лъскава материя с цип и качулка - код 1915
  Јакна - код 1915 - 1 - црна
  Најниско MKD 4.466,00 Регуларна цена MKD 5.046,00
 7. Късо дамско палто с колан в бежово - код 0121
  Палто - код 0121
  Special Price MKD 1.304,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 8. Фустан - код 2702
  Фустан - код 2702
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 9. Фустан - код 0223
  Фустан - код 0223
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 10. Блуза с къс ръкав с ефектни ръкави в бяло - код 3299
  Блуза - код 3299 - бела
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 869,71