Код 63 - 1

Нема на залиха
SKU
2781
MKD 1.015,00
Табела на големини

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Блуза - код 4086 - црна
  Блуза - код 4086 - црна
  Special Price MKD 492,71 Регуларна цена MKD 782,71
 2. Дамска блуза в бяло с ефектни ръкави - код 0612
  Блуза - код 0612 - бела
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 724,71
 3. Комплет - код 11958 - кремова
  Комплет - код 11958 - кремова
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 869,71
 4. Дълъг дамски суитшърт с качулка и надпис в светлосиньо - код 2679
  Дуксер - код 2679
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 5. Палто - код 0960
  Палто - код 0960
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 6. Ефектен къс топ в оранжево - код 11924
  Топ - код 11924
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 666,71
 7. Џемпер - код 0283 - тиркизна
  Џемпер - код 0283 - тиркизна
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 8. Комплет - код 3219
  Комплет - код 3219
  Special Price MKD 956,71 Регуларна цена MKD 1.884,71
 9. Дамско дълго елегантно палто с копчета и колан в тъмносиво - код 1635
  Палто - код 1635
  Special Price MKD 1.594,71 Регуларна цена MKD 2.174,71
 10. Атрактивна дълга дамска жилетка пепит - код 2928 - 3
  Кардиган - код 2928 - шарено
  Special Price MKD 1.159,71 Регуларна цена MKD 1.739,71