Код 63 - 1

Нема на залиха
SKU
2883
MKD 1.015,00
Табела на големини

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Фустан - код 3265 - шарена
  Фустан - код 3265 - шарена
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 2. Маица - код 2425
  Маица - код 2425
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 869,71
 3. Купачи - код 4964 - 2 - тиркизна
  Купачи - код 4964 - 2 - тиркизна
  Најниско MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 4. Фустан - код 2686 - бело
  Фустан - код 2686 - бело
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 5. Фустан - код 8306 - шарена
  Фустан - код 8306 - шарена
  Special Price MKD 1.159,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
 6. Боди - код 11935 - црвена
  Боди - код 11935 - црвена
  Special Price MKD 231,71 Регуларна цена MKD 666,71
 7. Боди - код 0582 - корали
  Боди - код 0582 - корали
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 869,71
 8. Къса елегантна дамска тениска в оранжево - код 0594
  Маица - код 0594
  Special Price MKD 231,71 Регуларна цена MKD 521,71
 9. Фустан - код 9376 - небесно сина
  Фустан - код 9376 - небесно сина
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 10. Ефектен къс топ в бяло - код 11924
  Топ - код 11924 - бела
  Special Price MKD 376,71 Регуларна цена MKD 666,71