Код 63 - 3

Нема на залиха
SKU
2783
MKD 1.015,00
Табела на големини

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Панталони - код 2788 - 2 - сребро
  Панталони - код 2788 - 2 - сребро
  Најниско MKD 579,71 Регуларна цена MKD 869,71
 2. Дълго дамско палто с копчета в лилаво - код 3854
  Палто - код 3854 - виолетова
  Special Price MKD 1.594,71 Регуларна цена MKD 2.464,71
 3. Фустан - код 1290 - 1 - шарено
  Фустан - код 1290 - 1 - шарено
  Најниско MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 4. Дамски бански в две части в лилаво - код 2561
  Купачи - код 2561 - 6 - виолетова
  Најниско MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 5. Фустан - код 2578 - пудра
  Фустан - код 2578 - пудра
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 6. Изчистена дамска тениска в черно - код 7525
  Маица - код 7525 - црна
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 724,71
 7. Дамска блуза с атрактивни ръкави рипс в оранжево - код 1300
  Маица - код 1300
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 637,71
 8. Панталони - код 1567 - 1 - борда
  Панталони - код 1567 - 1 - борда
  Најниско MKD 579,71 Регуларна цена MKD 869,71
 9. Блуза - код 0482 - шарена
  Блуза - код 0482 - шарена
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 10. Атрактивен къс дамски топ потник рипс в лилаво - код 2014
  Топ - код 2014 - виолетова
  Special Price MKD 231,71 Регуларна цена MKD 637,71