Код 63 - 3

Нема на залиха
SKU
2825
MKD 1.015,00
Табела на големини

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Кардиган - код 4075 - жолта
  Кардиган - код 4075 - жолта
  Special Price MKD 1.159,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
 2. Дамски къс топ бюстие рипс в мента - код 11942
  Топ - код 11942 - ментол
  Special Price MKD 376,71 Регуларна цена MKD 666,71
 3. Спортен дамски екип с долнище висока талия и блуза с дълъг ръкав и деколте лодка в бежово - код 0448
  Тренерки - код 0448 - кремова
  Special Price MKD 1.449,71 Регуларна цена MKD 2.029,71
 4. Екстравагантна дамска риза с паднали рамене в цвят праскова - код 3525
  Кошула - код 3525 - праска
  Special Price MKD 347,71 Регуларна цена MKD 782,71
 5. Къса дънкова пола в синьо с висока талия - код 3369
  Сукња - код 3369 - 1 - небесно сина
  Најниско MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 6. Топ потник с презрамки в черно - код 7774
  Топ - код 7774 - црна
  Special Price MKD 231,71 Регуларна цена MKD 724,71
 7. Купачи - код 0927
  Купачи - код 0927
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 8. Фустан - код 4671 - кремова
  Фустан - код 4671 - кремова
  Special Price MKD 753,71 Регуларна цена MKD 1.043,71
 9. Топ - код 1095
  Топ - код 1095
  Special Price MKD 405,71 Регуларна цена MKD 869,71
 10. Блуза - код 5690 - праска
  Блуза - код 5690 - праска
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71