Код 63 - 3

Нема на залиха
SKU
2891
MKD 1.015,00
Табела на големини

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Фустан - код 2058
  Фустан - код 2058
  Special Price MKD 782,71 Регуларна цена MKD 1.362,71
 2. Фустан - код 13131 - црна
  Фустан - код 13131 - црна
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 3. Дамска тениска с къдрички в масленозелено с ефектни ръкави - код 4669
  Маица - код 4669 - 4
  Најниско MKD 434,71 Регуларна цена MKD 724,71
 4. Дамска изчистена тениска в бежово - код 3597
  Маица - код 3597 - кремова
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 869,71
 5. Комбинезон - код 7785
  Комбинезон - код 7785
  Special Price MKD 1.159,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 6. Дамска топла блуза в червено с принт - код 2535
  Блуза - код 2535 - црвена
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 1.101,71
 7. Комплет - код 11974 - розова
  Комплет - код 11974 - розова
  Special Price MKD 492,71 Регуларна цена MKD 782,71
 8. Атрактивна дълга дамска жилетка черен пепит - код 2928 - 1
  Кардиган - код 2928 - шарено
  Special Price MKD 1.159,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
 9. Спортен дамски сет долнище и горнище с качулка в сиво - код 2941
  Комплет - код 2941 - сиво
  Special Price MKD 1.159,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
 10. Атрактивен топ рипс в лилаво - код 10100
  Топ - код 10100 - виолетова
  Special Price MKD 173,71 Регуларна цена MKD 782,71