Код 63 - 4

Нема на залиха
SKU
2784
MKD 1.015,00
Табела на големини

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Дамски гащеризон по тялото в цвят капучино - код 6527
  Комбинезон - код 6527 - капучино
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 2. Комплет - код 2102 - 1 - црна
  Комплет - код 2102 - 1 - црна
  Најниско MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 3. Маица - код 4804 - бела
  Маица - код 4804 - бела
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 724,71
 4. Комплет - код 0833 - бела
  Комплет - код 0833 - бела
  Special Price MKD 376,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 5. Блуза - код 1812 - борда
  Блуза - код 1812 - борда
  Special Price MKD 753,71 Регуларна цена MKD 1.333,71
 6. Свободна риза в жълто - код 8842
  Кошула - код 8842 - жолта
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 869,71
 7. Маица - код 3638 - бела
  Маица - код 3638 - бела
  Special Price MKD 376,71 Регуларна цена MKD 1.043,71
 8. Комплет - код 6989 - 3 - бело
  Комплет - код 6989 - 3 - бело
  Најниско MKD 550,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 9. Фустан - код 8291 - црна
  Фустан - код 8291 - црна
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 10. Блуза - код 11633 - шарено
  Блуза - код 11633 - шарено
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 753,71