Код 63 - 4

Нема на залиха
SKU
2826
MKD 1.015,00
Табела на големини

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Џемпер - код 0432 - шарена
  Џемпер - код 0432 - шарена
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 2. Дамска риза в бордо - код 0638
  Кошула - код 0638 - 4 - борда
  Најниско MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 3. Кратки панталони - код 5301 - бело
  Кратки панталони - код 5301 - бело
  Special Price MKD 1.159,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
 4. Блуза - код 8861 - 3 - сиво
  Блуза - код 8861 - 3 - сиво
  Најниско MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 5. Фустан - код 3265 - шарена
  Фустан - код 3265 - шарена
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 6. Тениска с ефектен принт в черно - код 3204
  Маица - код 3204 - црна
  Special Price MKD 463,71 Регуларна цена MKD 753,71
 7. Атрактивно дълго дамско сако от велур в масленозелено - код 8135
  Сако - код 8135
  Special Price MKD 1.304,71 Регуларна цена MKD 1.884,71
 8. Изчистен дамски топ потник рипс в светлосиньо - код 2135
  Топ - код 2135 - 4
  Најниско MKD 202,71 Регуларна цена MKD 695,71
 9. Фустан - код 3852 - црна
  Фустан - код 3852 - црна
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 10. Елегантно вталено дамско палто в цвят капучино - код 3908
  Палто - код 3908 - капучино
  Special Price MKD 1.594,71 Регуларна цена MKD 2.464,71