Код 63 - 4

Нема на залиха
SKU
2886
MKD 1.015,00
Табела на големини

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Дамски топ потник рипс в бежово - код 10210
  Код 10210
  Special Price MKD 231,71 Регуларна цена MKD 695,71
 2. Спортски комплет - код 5713 - капучино
  Спортски комплет - код 5713 - капучино
  Special Price MKD 463,71 Регуларна цена MKD 753,71
 3. Дамска свободна плетена жилетка с качулка в три цвята - код 4587 - 2
  Кардиган - код 4587 - шарено
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 4. Късо елегантно дамско яке с цип в черно - код 7887
  Јакна - код 7887 - црна
  Special Price MKD 753,71 Регуларна цена MKD 1.043,71
 5. Елегантно дамско палто в тъмнозелено - код 1345
  Палто - код 1345
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 6. Атрактивен къс дамски топ потник в светлолилаво - код 0664
  Маица - код 0664
  Special Price MKD 405,71 Регуларна цена MKD 695,71
 7. Фустан - код 2794 - небесно сина
  Фустан - код 2794 - небесно сина
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 8. Дамски комплект потник и панталон в светлосиньо с десен на пеперуди - код 6899
  Комплет - код 6899
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
 9. Фустан - код 11893 - розова
  Фустан - код 11893 - розова
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 10. Фустан - код 5848 - 6 - зелена
  Фустан - код 5848 - 6 - зелена
  Најниско MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71