Код 63 - 5

Нема на залиха
SKU
2881
MKD 1.015,00
Табела на големини

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Блуза - код 11490 - црвена
  Блуза - код 11490 - црвена
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 724,71
 2. Екстравагантна дамска риза с паднали рамене в бяло - код 3525
  Кошула - код 3525 - бело
  Special Price MKD 492,71 Регуларна цена MKD 782,71
 3. Ефектни скъсани дамски дънки в светлосиньо - код 9586
  Фармерки - код 9986 - 1
  Најниско MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.884,71
 4. Фустан - код 11966
  Фустан - код 11966
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 5. Дамска тениска с надпис в светлозелено - код 11905
  Маица - код 11905
  Special Price MKD 347,71 Регуларна цена MKD 724,71
 6. Кратки панталони - код 8164
  Кратки панталони - код 8164
  Special Price MKD 550,71 Регуларна цена MKD 840,71
 7. Дамска блуза рипс в светлосиньо - код 1645
  Блуза - код 1645 - 1
  Најниско MKD 347,71
 8. Втален дамски комплект топ и клин в черно - код 2222
  Комплет - код 2222 - 1 - црна
  Најниско MKD 1.594,71 Регуларна цена MKD 2.174,71
 9. Ефектен дамски топ бюстие с гол гръб в черно - код 11968
  Топ - код 11968 - црна
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 724,71
 10. Фустан - код 2550 - цветна
  Фустан - код 2550 - цветна
  Special Price MKD 1.159,71 Регуларна цена MKD 1.739,71