Код 63 - 5

Нема на залиха
SKU
2887
MKD 1.015,00
Табела на големини

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Фустан - код 9560 - црна
  Фустан - код 9560 - црна
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 2. Маица - код 11978 - црна
  Маица - код 11978 - црна
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 724,71
 3. Фармерки - код 2659
  Фармерки - код 2659
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 4. Атрактивен дамски топ рипс в бяло - код 0962
  Топ - код 0962 - бела
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 666,71
 5. Фустан - код 8840 - зелена
  Фустан - код 8840 - зелена
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 6. Стилна дамска блуза рипс с дълбоко деколте в черно - код 12048
  Блуза - код 12048 - црна
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 724,71
 7. Фустан - код 1748 - црна
  Фустан - код 1748 - црна
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 8. Фустан - код 8141 - пудра
  Фустан - код 8141 - пудра
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 9. Атрактивна дамска блуза с голи рамене в черно - код 12049
  Блуза - код 12049 - црна
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 869,71
 10. Фустан - код 0510 - шарена
  Фустан - код 0510 - шарена
  Special Price MKD 1.159,71 Регуларна цена MKD 1.739,71