Код 63

Нема на залиха
SKU
2756
MKD 1.015,00
Табела на големини

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Фустан - код 4535 - шарена
  Фустан - код 4535 - шарена
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 2. Фустан - код 4668
  Фустан - код 4668
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 3. Дамска елегантна тениска с къдрички в розово - код 6215
  Маица - код 6215 - розова
  Special Price MKD 376,71 Регуларна цена MKD 753,71
 4. Дамско късо спорно яке с цип в кафяво - код 4077
  Јакна - код 4077
  Special Price MKD 2.029,71 Регуларна цена MKD 2.899,71
 5. Фустан - код 2504 - црна
  Фустан - код 2504 - црна
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 6. Фустан - код 1842 - жолта
  Фустан - код 1842 - жолта
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 7. Маица - код 6369 - бела
  Маица - код 6369 - бела
  Special Price MKD 231,71 Регуларна цена MKD 840,71
 8. Панталони - код 2788 - 6
  Панталони - код 2788 - 6
  Најниско MKD 579,71 Регуларна цена MKD 869,71
 9. Дамска изчистена тениска в бяло - код 4517
  Маица - код 4517 - бело
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 782,71
 10. Фустан - код 7003 - пудра
  Фустан - код 7003 - пудра
  Special Price MKD 405,71 Регуларна цена MKD 1.014,71