Код 63

Нема на залиха
SKU
2757
MKD 1.015,00
Табела на големини

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Дамска тениска от плетиво - код 7634 - 4
  Маица - код 7634 - шарена
  Special Price MKD 231,71 Регуларна цена MKD 811,71
 2. Фустан - код 1879 - црна
  Фустан - код 1879 - црна
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.884,71
 3. Атрактивно дамско боди в жълто - код 2678
  Боди - код 2678 - 3 - жолта
  Најниско MKD 434,71 Регуларна цена MKD 869,71
 4. Фустан - код 8141 - црна
  Фустан - код 8141 - црна
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 5. Фустан - код 6251 - шарено
  Фустан - код 6251 - шарено
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 6. Свободна дълга плетена дамска жилетка в масленозелено - код 2927
  Фустан - код 2927
  Special Price MKD 1.159,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
 7. Дамска свободна жилетка с качулка в цвят горчица - код 9066
  Кардиган - код 9066 - окер
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 8. Дамски бански в две части с висока талия в светлосиньо рипс - код 6799
  Купачи - код 6799
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 869,71
 9. Кошула - код 0633 - 1 - борда
  Кошула - код 0633 - 1 - борда
  Најниско MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 10. Елегантно дамско палто с колан в лилаво - код 1640
  Палто - код 1640
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71