Код 63

Нема на залиха
SKU
2822
MKD 1.015,00
Табела на големини

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Атрактивен дамски топ потник в черно - код 0250 - 1
  Топ - код 0250 - 1 - црна
  Најниско MKD 434,71 Регуларна цена MKD 724,71
 2. Топ - код 2967 - црвена
  Топ - код 2967 - црвена
  Special Price MKD 318,71 Регуларна цена MKD 608,71
 3. Фустан - код 0525 - кафеава
  Фустан - код 0525 - кафеава
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 4. Фустан - код 6460 - бело
  Фустан - код 6460 - бело
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 5. Фустан - код 1748
  Фустан - код 1748
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 6. Фустан - код 11939 - капучино
  Фустан - код 11939 - капучино
  Special Price MKD 405,71 Регуларна цена MKD 782,71
 7. Фустан - код 6969 - праска
  Фустан - код 6969 - праска
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 8. Фармерки - код 3743 - 1 - небесно сина
  Фармерки - код 3743 - 1 - небесно сина
  Најниско MKD 1.043,71 Регуларна цена MKD 1.623,71
 9. Фустан - код 10122 - црна
  Фустан - код 10122 - црна
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 10. Фустан - код 11664 - црна
  Фустан - код 11664 - црна
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.159,71