Код 63

Нема на залиха
SKU
2889
MKD 1.015,00
Табела на големини

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Топ - код 10100 - кремова
  Топ - код 10100 - кремова
  Special Price MKD 231,71 Регуларна цена MKD 782,71
 2. Дамски елек грейка с две лица в бяло - код 2531
  Елек - код 2531 - 2 - бела
  Најниско MKD 1.159,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
 3. Тренерки - код 1251 - 1 - црна
  Тренерки - код 1251 - 1 - црна
  Најниско MKD 753,71 Регуларна цена MKD 1.333,71
 4. Атрактивен дамски топ потник с гол гръб в бяло - код 7477
  Топ - код 7477 - 1 - бела
  Најниско MKD 579,71 Регуларна цена MKD 869,71
 5. Маица - код 1436 - 1 - бело
  Маица - код 1436 - 1 - бело
  Најниско MKD 260,71 Регуларна цена MKD 782,71
 6. Фустан - код 8433 - шарена
  Фустан - код 8433 - шарена
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 7. Фустан - код 6910 - шарена
  Фустан - код 6910 - шарена
  Special Price MKD 1.159,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
 8. Атрактивен къс дамски топ потник рипс в бежово - код 9914
  Топ - код 9914 - кремова
  Special Price MKD 202,71 Регуларна цена MKD 724,71
 9. Спортски комплет - код 7034 - тиркизна
  Спортски комплет - код 7034 - тиркизна
  Special Price MKD 1.739,71 Регуларна цена MKD 2.319,71
 10. Топ - код 11888 - бела
  Топ - код 11888 - бела
  Special Price MKD 376,71 Регуларна цена MKD 956,71