Код 634 - 1

Нема на залиха
SKU
39032
MKD 812,00
Табела на големини

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Дамски сет топ и пола в лилаво - код 10110
  Код 10110
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 2. Фустан - код 3214 - бело
  Фустан - код 3214 - бело
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 3. Блуза - код 8861 - црна
  Блуза - код 8861 - црна
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 4. Топ с широки презрамки в светлолилаво - код 856
  Топ - код 856 - светло виолетова
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 5. Екстравагантен червен топ с връзки - код 2603
  Топ - код 2603 - црвена
  Special Price MKD 347,71 Регуларна цена MKD 637,71
 6. Фустан - код 0817 - виолетова
  Фустан - код 0817 - виолетова
  Special Price MKD 1.159,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
 7. Дамско пухено зимни палто с копчета в кафяво - код 4664
  Палто - код 4664 - 7
  Најниско MKD 2.174,71 Регуларна цена MKD 2.464,71
 8. Фустан - код 3859 - цветна
  Фустан - код 3859 - цветна
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 9. Фустан - код 1679 - 3 - црна
  Фустан - код 1679 - 3 - црна
  Најниско MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 10. Блуза - код 0382 - црна
  Блуза - код 0382 - црна
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 869,71