Код 634 - 1

Нема на залиха
SKU
40526
MKD 812,00
Табела на големини

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Фустан - код 0711 - 2 - бело
  Фустан - код 0711 - 2 - бело
  Најниско MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 2. Изчистен дамски топ потник в кафяво - код 0932
  Топ - код 0932 - кафеава
  Special Price MKD 260,71 Регуларна цена MKD 666,71
 3. Фустан - код 5554
  Фустан - код 5554
  Special Price MKD 898,71 Регуларна цена MKD 1.188,71
 4. Спортски комплет - код 1885 - 1 - розова
  Спортски комплет - код 1885 - 1 - розова
  Најниско MKD 405,71 Регуларна цена MKD 1.623,71
 5. Комплет - код 1647 - црна
  Комплет - код 1647 - црна
  Special Price MKD 1.884,71 Регуларна цена MKD 2.609,71
 6. Дамско палто с копчета и колан в бяло - код 6398
  Палто - код 6398 - бела
  Special Price MKD 1.333,71 Регуларна цена MKD 1.913,71
 7. Дамска блуза с атрактивен десен - код 11633 - 2
  Блуза - код 11633 - шарено
  MKD 753,71
 8. Фустан - код 1534 - сиво
  Фустан - код 1534 - сиво
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 9. Блуза - код 4640 - розова
  Блуза - код 4640 - розова
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 10. Фустан - код 62688 - 1
  Фустан - код 62688 - 1
  Најниско MKD 550,71 Регуларна цена MKD 1.710,71