Код 649

Нема на залиха
SKU
38829
MKD 580,00
Табела на големини

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Купачи - код 6799 - бела
  Купачи - код 6799 - бела
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 869,71
 2. Маица - код 11970 - сина
  Маица - код 11970 - сина
  Special Price MKD 173,71 Регуларна цена MKD 637,71
 3. Фустан - код 4672
  Фустан - код 4672
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 4. Блуза - код 12050 - розова
  Блуза - код 12050 - розова
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 5. Фустан - код 2409 - црна
  Фустан - код 2409 - црна
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 6. Фустан - код 2734 - црвена
  Фустан - код 2734 - црвена
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 7. Фустан - код 4476
  Фустан - код 4476
  Special Price MKD 347,71 Регуларна цена MKD 869,71
 8. Дамско сако в бежово - код 2365
  Сако - код 2365
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 9. Кардиган - код 2894 - црна
  Кардиган - код 2894 - црна
  Special Price MKD 1.159,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
 10. Дамски клин еко кожа в масленозелено - код 5969
  Хеланки - код 5969 - 4 - путер зелена
  Најниско MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71