Код 6697

Нема на залиха
SKU
340156
MKD 289,71
Табела на големини

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Фустан - код 2515 - шарено
  Фустан - код 2515 - шарено
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 2. Комплет - код 2664 - 2
  Комплет - код 2664 - 2
  Најниско MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 3. Фустан - код 5874 - 2 - цветна
  Фустан - код 5874 - 2 - цветна
  Најниско MKD 1.304,71 Регуларна цена MKD 1.884,71
 4. Фустан - код 11941
  Фустан - код 11941
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 5. Код 1280
  Код 1280
  Special Price MKD 202,71 Регуларна цена MKD 666,71
 6. Къс дамски елек грейка в черно - код 5763
  Елек - код 5763 - црна
  Special Price MKD 1.159,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 7. Спортски комплет - код 5713 - капучино
  Спортски комплет - код 5713 - капучино
  Special Price MKD 463,71 Регуларна цена MKD 753,71
 8. Блуза - код 4216 - црна
  Блуза - код 4216 - црна
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 9. Дамски спортно-елегантен панталон в черно - код 2836
  Панталони - код 2836 - 1 - црна
  Најниско MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 10. Фустан - код 6258 - 2
  Фустан - код 6258 - 2
  Најниско MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.739,71