Код 6697

Нема на залиха
SKU
340171
MKD 289,71
Табела на големини

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Дамска пола в черно с цепка - код 8231
  Сукња - код 8231 - црна
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 2. Атрактивен дамски топ плетиво в черно - код 9909
  Топ - код 9909 - црна
  Special Price MKD 173,71 Регуларна цена MKD 666,71
 3. Фустан - код 0890 - 2 - бело
  Фустан - код 0890 - 2 - бело
  Најниско MKD 1.159,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
 4. Фустан - код 13131 - виолетова
  Фустан - код 13131 - виолетова
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 5. Комплет - код 1647 - пудра
  Комплет - код 1647 - пудра
  Special Price MKD 1.884,71 Регуларна цена MKD 2.609,71
 6. Дамски бански в две части с висока талия в черно - код 6799
  Купачи - код 6799 - црна
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 724,71
 7. Дамска свободна плетена жилетка в жълто - код 0553
  Кардиган - код 0553 - жолта
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 8. Топ - код 2967 - небесно сина
  Топ - код 2967 - небесно сина
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 608,71
 9. Комплет - код 1647 - сиво
  Комплет - код 1647 - сиво
  Special Price MKD 1.884,71 Регуларна цена MKD 2.609,71
 10. Фармерки - код 0491 - 4
  Фармерки - код 0491 - 4
  Најниско MKD 1.159,71 Регуларна цена MKD 1.739,71