Код 67 - 2

Нема на залиха
SKU
5336
MKD 870,00
Табела на големини

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Атрактивен дамски топ потник в светлолилаво каре - код 9134
  Топ - код 9134
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 579,71
 2. Дуксер - код 1672 - сиво
  Дуксер - код 1672 - сиво
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 3. Дамска блуза в бяло с ефектни ръкави - код 0612
  Блуза - код 0612 - бела
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 724,71
 4. Дамски бански в две части с висока талия в масленозелено - код 2562
  Купачи - код 2562 - 2
  Најниско MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 5. Фустан - код 4476
  Фустан - код 4476
  Special Price MKD 347,71 Регуларна цена MKD 869,71
 6. Комплет - код 2082 - 1 - бело
  Комплет - код 2082 - 1 - бело
  Најниско MKD 434,71 Регуларна цена MKD 869,71
 7. Фустан - код 0212 - 1 - црна
  Фустан - код 0212 - 1 - црна
  Најниско MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.217,71
 8. Фустан - код 6525 - црвена
  Фустан - код 6525 - црвена
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 9. Къса пола с атрактивен десен и прехлупване - код 8571 - 11
  Сукња - код 8571 - шарена
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 869,71
 10. Ефектни накъсани дънки с висока талия в светлосиньо - код 46755
  Фармерки - код 46755 - 1
  Најниско MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 2.029,71