Код 689

Нема на залиха
SKU
41222
MKD 928,00
Табела на големини

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Екстравагантен къс оранжев топ потник с връзки - код 2600
  Топ - код 2600
  Special Price MKD 144,71 Регуларна цена MKD 637,71
 2. Топ - код 5610
  Топ - код 5610
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 753,71
 3. Фустан - код 3207 - шарена
  Фустан - код 3207 - шарена
  Special Price MKD 753,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 4. Атрактивна дамска блуза с голи рамене в бежово - код 12049
  Блуза - код 12049 - кремова
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 869,71
 5. Блуза - код 1682 - црна
  Блуза - код 1682 - црна
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 6. Дамска елегантна свободна блуза с паднало рамо в цвят горчица - код 6289
  Блуза - код 6289 - окер
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 7. Екстравагантна къса дамска блуза рипс с поло яка и гол гръб в зелено
  Блуза - код 2379 - 2
  Најниско MKD 521,71 Регуларна цена MKD 811,71
 8. Дамски спортен панталон със странични джобове и висока талия в масленозелено - код 0334
  Тренерки-долен дел - код 0334 - 1
  Најниско MKD 376,71
 9. Дамски панталон в масленозелено - код 0674
  Панталони - код 0674 - 2
  Најниско MKD 347,71 Регуларна цена MKD 637,71
 10. Ефектна дълга плетена дамска жилетка в бежово - код 2369
  Кардиган - код 2369
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71