Код 70 - 5

Нема на залиха
SKU
11760
MKD 1.160,00
Табела на големини

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Топ потник рипс с ефектни презрамки в розово - код 44911
  Топ - код 44911 - розова
  Special Price MKD 405,71 Регуларна цена MKD 782,71
 2. Туника - код 2943 - бела
  Туника - код 2943 - бела
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 3. Топ - код 1396 - кремова
  Топ - код 1396 - кремова
  Special Price MKD 260,71 Регуларна цена MKD 550,71
 4. Фустан - код 8840
  Фустан - код 8840
  Special Price MKD 521,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 5. Дамски свободен пуловер в цвят горчица - код 4180
  Џемпер - код 4180 - окер
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 6. Стилна дамска блуза рипс с дълбоко деколте в бяло - код 12048
  Блуза - код 12048 - бела
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 724,71
 7. Къс секси топ с верижка в черно - код 11731
  Топ - код 11731 - црна
  Special Price MKD 231,71 Регуларна цена MKD 666,71
 8. Фустан - код 0891 - борда
  Фустан - код 0891 - борда
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 9. Фустан - код 2301 - 3
  Фустан - код 2301 - 3
  Најниско MKD 1.333,71 Регуларна цена MKD 1.913,71
 10. Блуза - код 9691 - сиво
  Блуза - код 9691 - сиво
  Special Price MKD 347,71 Регуларна цена MKD 927,71