Код 70

Нема на залиха
SKU
11755
MKD 1.160,00
Табела на големини

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Къс дамски топ бюстие в светлосиньо - код 2541
  Топ - код 2541
  Special Price MKD 202,71 Регуларна цена MKD 579,71
 2. Блуза - код 0514 - 1 - пудра
  Блуза - код 0514 - 1 - пудра
  Најниско MKD 434,71 Регуларна цена MKD 724,71
 3. Кратки панталони - код 2236 - 1 - бело
  Кратки панталони - код 2236 - 1 - бело
  Најниско MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 4. Комплет - код 4152 - 1 - црна
  Комплет - код 4152 - 1 - црна
  Најниско MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 5. Дамски топ рипс в лилаво - код 4602
  Топ - код 4602 - виолетова
  Special Price MKD 347,71 Регуларна цена MKD 869,71
 6. Маица - код 36755 - бело
  Маица - код 36755 - бело
  Special Price MKD 231,71 Регуларна цена MKD 1.101,71
 7. Комбинезон - код 5493
  Комбинезон - код 5493
  Special Price MKD 550,71 Регуларна цена MKD 840,71
 8. Тренерки - код 1575 - сина
  Тренерки - код 1575 - сина
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
 9. Фустан - код 2540 - бела
  Фустан - код 2540 - бела
  Special Price MKD 637,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 10. Дуксер - код 3262
  Дуксер - код 3262
  Special Price MKD 927,71 Регуларна цена MKD 1.507,71