Код 717

Нема на залиха
SKU
37574
MKD 667,00
Табела на големини

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Дамска блуза в три цвята с поло яка - код 0521 - 2
  Блуза - код 0521 - 2 - шарена
  Најниско MKD 434,71 Регуларна цена MKD 724,71
 2. Къса елегантна дамска тениска в цвят капучино - код 0594
  Маица - код 0594 - капучино
  Special Price MKD 231,71 Регуларна цена MKD 521,71
 3. Тениска в черно с ефектен принт - код 495
  Маица - код 495 - црна
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 4. Кошула - код 0158 - 1 - бело
  Кошула - код 0158 - 1 - бело
  Најниско MKD 376,71 Регуларна цена MKD 666,71
 5. Ефектна дълга плетена дамска жилетка в светлосиньо - код 2369
  Кардиган - код 2369
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 6. Комплет - код 3219 - сиво
  Комплет - код 3219 - сиво
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.884,71
 7. Фустан - код 11893 - капучино
  Фустан - код 11893 - капучино
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 8. Фустан - код 3278 - 1 - борда
  Фустан - код 3278 - 1 - борда
  Најниско MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 9. Ефирна пола на воали в цвят пудра - код 8023
  Сукња - код 8023 - пудра
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 10. Дамски топ потник рипс в цвят капучино - код 2876
  Топ - код 2876 - капучино
  Special Price MKD 173,71 Регуларна цена MKD 695,71