Код 721

Нема на залиха
SKU
37571
MKD 870,00
Табела на големини

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Јакна - код 9195 - бела
  Јакна - код 9195 - бела
  Најниско MKD 1.159,71 Регуларна цена MKD 2.319,71
 2. Фустан - код 12003
  Фустан - код 12003
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 3. Накъсани дамски дънки свободни с висока талия в синьо - код 4345
  Фармерки - код 4345 - 1 - небесно сина
  Најниско MKD 956,71 Регуларна цена MKD 1.884,71
 4. Късо дамско палто с колан в бяло - код 0121
  Палто - код 0121 - бело
  Special Price MKD 1.304,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 5. Дамски панталон еко кожа в масленозелено - код 6329
  Панталони - код 6329 - 1
  Најниско MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 6. Џемпер - код 1620
  Џемпер - код 1620
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 7. Ефектна дълга плетена дамска жилетка в цвят горчица - код 4702
  Кардиган - код 4702 - окер
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 8. Фустан - код 9103 - црна
  Фустан - код 9103 - црна
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 869,71
 9. Маица - код 1751 - 3
  Маица - код 1751 - 3
  Најниско MKD 463,71 Регуларна цена MKD 753,71
 10. Ефектен дамски топ бюстие с гол гръб в бяло - код 11968
  Топ - код 11968 - бела
  Special Price MKD 231,71 Регуларна цена MKD 724,71