Код 721

Нема на залиха
SKU
37638
MKD 870,00
Табела на големини

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Фустан - код 7099 - 4 - борда
  Фустан - код 7099 - 4 - борда
  Најниско MKD 521,71 Регуларна цена MKD 1.101,71
 2. Фустан - код 3428 - зелена
  Фустан - код 3428 - зелена
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 3. Фустан - код 1504 - 2 - темно зелена
  Фустан - код 1504 - 2 - темно зелена
  Најниско MKD 405,71 Регуларна цена MKD 1.275,71
 4. Къса дамска блуза с връзки в черно - код 1297
  Маица - код 1297 - црна
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 724,71
 5. Фустан - код 6589 - зелена
  Фустан - код 6589 - зелена
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 6. Фустан - код 5179 - шарена
  Фустан - код 5179 - шарена
  Special Price MKD 1.304,71 Регуларна цена MKD 1.884,71
 7. Дамска къса свободна жилетка с копчета в синьо - код 3489
  Кардиган - код 3489 - небесно сина
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 8. Фустан - код 11993 - црна
  Фустан - код 11993 - црна
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 9. Ефектна дълга плетена дамска жилетка в сиво - код 2369
  Кардиган - код 2369 - сиво
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 10. Елегантна дамска блуза в бяло с ефектни ръкави - код 5565
  Блуза - код 5565 - 1 - бело
  Најниско MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.449,71