Код 721

Нема на залиха
SKU
37640
MKD 870,00
Табела на големини

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Фустан - код 2452 - шарено
  Фустан - код 2452 - шарено
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 2. Блуза - код 41511 - црна
  Блуза - код 41511 - црна
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 753,71
 3. Фустан - код 8934 - 4
  Фустан - код 8934 - 4
  Најниско MKD 1.304,71 Регуларна цена MKD 1.884,71
 4. Фустан - код 10122 - бела
  Фустан - код 10122 - бела
  Special Price MKD 347,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 5. Дамско късо свободно кожено яке в бежово - код 4901
  Јакна - код 4901
  Special Price MKD 1.594,71 Регуларна цена MKD 2.464,71
 6. Изчистен дамски топ в лилаво - код 6469
  Топ - код 6469 - 4 - виолетова
  Најниско MKD 347,71 Регуларна цена MKD 695,71
 7. Дамски дънки изчистени с висока талия в сиво - код 2423
  Фармерки - код 2423 - 1 - сиво
  Најниско MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 8. Спортски комплет - код 0114 - 1 - камуфлажа
  Спортски комплет - код 0114 - 1 - камуфлажа
  Најниско MKD 927,71 Регуларна цена MKD 1.507,71
 9. Комбинезон - код 5622 - жолта
  Комбинезон - код 5622 - жолта
  Special Price MKD 753,71 Регуларна цена MKD 1.333,71
 10. Панталони - код 1291 - црна
  Панталони - код 1291 - црна
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.304,71