Код 733

Нема на залиха
SKU
41264
MKD 579,71
Табела на големини

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Блуза - код 0482 - шарена
  Блуза - код 0482 - шарена
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 2. Кратки панталони - код 4548 - 3 - бела
  Кратки панталони - код 4548 - 3 - бела
  Најниско MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
 3. Спортски комплет - код 7953 - сиво
  Спортски комплет - код 7953 - сиво
  Special Price MKD 1.594,71 Регуларна цена MKD 2.174,71
 4. Дамски топ потник с къдрички в бяло - 1287
  Топ - код 1287 - бело
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 724,71
 5. Фустан - код 5142 - борда
  Фустан - код 5142 - борда
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 6. Маица - код 6267 - 2 - црна
  Маица - код 6267 - 2 - црна
  Најниско MKD 550,71 Регуларна цена MKD 1.130,71
 7. Тениска с атрактивен принт в бежово - код 11998
  Маица - код 11998
  Special Price MKD 231,71 Регуларна цена MKD 724,71
 8. Дамски гащеризон по тялолто в синьо - код 4199
  Комбинезон - код 4199 - 2 - небесно сина
  Најниско MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 9. Дамско късо спорно яке с цип в кафяво - код 4077
  Јакна - код 4077
  Special Price MKD 2.029,71 Регуларна цена MKD 2.899,71
 10. Фустан - код 1649 - цветна
  Фустан - код 1649 - цветна
  Special Price MKD 1.159,71 Регуларна цена MKD 1.739,71