Код 739 - 1

Нема на залиха
SKU
40849
MKD 812,00
Табела на големини

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Изчистен дамски топ рипс в светлосиньо - код 1269
  Топ - код 1269
  Special Price MKD 173,71 Регуларна цена MKD 666,71
 2. Свободна елегантна дамска риза с дълъг ръкав в синьо - код 2753
  Кошула - код 2753 - небесно сина
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 3. Тренерки - код 2973
  Тренерки - код 2973
  Special Price MKD 1.594,71 Регуларна цена MKD 2.174,71
 4. Блуза - код 1637 - бела
  Блуза - код 1637 - бела
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 5. Дамски бански в две части в цвят циклама - код 2561
  Купачи - код 2561 - 2 - циклама
  Најниско MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 6. Блуза - код 1682 - црна
  Блуза - код 1682 - црна
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 7. Ефирна дамска пола в бяло - код 11730
  Сукња - код 11730 - бело
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 8. Блуза - код 6365 - ментол
  Блуза - код 6365 - ментол
  Special Price MKD 695,71 Регуларна цена MKD 1.275,71
 9. Дамски дълъг елек с колан в синьо - код 4020
  Елек - код 4020 - небесно сина
  Special Price MKD 2.029,71 Регуларна цена MKD 2.899,71
 10. Фустан - код 022 - црна
  Фустан - код 022 - црна
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71