Код 76

Нема на залиха
SKU
38382
MKD 1.015,00
Табела на големини

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Фустан - код 7205 - небесно сина
  Фустан - код 7205 - небесно сина
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 2. Фустан - код 7858 - розова
  Фустан - код 7858 - розова
  Special Price MKD 492,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 3. Фустан - код 0570 - шарено
  Фустан - код 0570 - шарено
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.681,71
 4. Фустан - код 3207 - шарена
  Фустан - код 3207 - шарена
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 5. Ефектен дамски топ бюстие с гол гръб в цвят капучино - код 11968
  Топ - код 11968 - капучино
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 724,71
 6. Фустан - код 4859
  Фустан - код 4859
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 7. Дамско зимно пухено палто с копчета в бяло - код 4664
  Палто - код 4664 - 1 - бела
  Најниско MKD 2.174,71 Регуларна цена MKD 2.464,71
 8. Топ - код 11888 - бела
  Топ - код 11888 - бела
  Special Price MKD 376,71 Регуларна цена MKD 956,71
 9. Фустан - код 5371 - сина
  Фустан - код 5371 - сина
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 10. Фустан - код 2149
  Фустан - код 2149
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.449,71