Код 765 - 1

Нема на залиха
SKU
2428
MKD 1.102,00
Табела на големини

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Екстравагантна дамска риза с паднали рамене в бяло - код 3525
  Кошула - код 3525 - бело
  Special Price MKD 492,71 Регуларна цена MKD 782,71
 2. Дамски комплект къса блуза и пола рипс в червено - код 45288
  Комплет - код 45288 - црвена
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
 3. Маица - код 2517 - бело
  Маица - код 2517 - бело
  Special Price MKD 347,71 Регуларна цена MKD 724,71
 4. Фустан - код 7141
  Фустан - код 7141
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 869,71
 5. Къс дамски топ рипс в бяло - код 1273
  Топ - код 1273 - бело
  Special Price MKD 376,71 Регуларна цена MKD 666,71
 6. Фустан - код 7211 - црвена
  Фустан - код 7211 - црвена
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 7. Дамска блуза в тъмнолилаво с къс ръкав и поло яка - код 0216
  Блуза - код 0216 - 6
  Најниско MKD 289,71 Регуларна цена MKD 579,71
 8. Ежедневен сет тениска и пола в бяло и сиво- код 840
  Комплет - код 840 - сиво
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 9. Боди - код 1463 - розова
  Боди - код 1463 - розова
  Special Price MKD 231,71 Регуларна цена MKD 782,71
 10. Фустан - код 4673
  Фустан - код 4673
  Special Price MKD 521,71 Регуларна цена MKD 985,71