Код 765 - 4

Нема на залиха
SKU
2431
MKD 1.102,00
Табела на големини

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Фустан - код 6239 - пудра
  Фустан - код 6239 - пудра
  Special Price MKD 1.304,71 Регуларна цена MKD 1.884,71
 2. Стилен дамски панталон с висока талия в черно - код 2837
  Панталони - код 2837 - 1 - црна
  Најниско MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 3. Блуза с къс ръкав с ефектни ръкави в светлосиньо - код 3299
  Блуза - код 3299
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 869,71
 4. Тениска в бяло с черен надпис в предната част - код 918
  Маица - код 918 - бела
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 869,71
 5. Комбинезон - код 4856
  Комбинезон - код 4856
  Special Price MKD 1.159,71 Регуларна цена MKD 2.029,71
 6. Фустан - код 4753 - шарена
  Фустан - код 4753 - шарена
  Special Price MKD 1.159,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
 7. Изчистен дамски топ потник в бяло - код 44833
  Топ - код 44833 - бела
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 724,71
 8. Маица - код 2342 - бело
  Маица - код 2342 - бело
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 724,71
 9. Дамска плетена жилетка в бяло - код 5128
  Кардиган - код 5128 - бело
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 10. Фустан - код 1430 - небесно сина
  Фустан - код 1430 - небесно сина
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71