Код 765

Нема на залиха
SKU
2427
MKD 1.102,00
Табела на големини

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Фустан - код 9275 - шарена
  Фустан - код 9275 - шарена
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 2. Фустан - код 4408 - зелена
  Фустан - код 4408 - зелена
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 3. Свободна елегантна дамска блуза с гол гръб в бяло - код 5173
  Блуза - код 5173 - бело
  Special Price MKD 463,71 Регуларна цена MKD 753,71
 4. Фустан - код 0586 - шарена
  Фустан - код 0586 - шарена
  Special Price MKD 1.304,71 Регуларна цена MKD 1.884,71
 5. Фустан - код 2726 - шарено
  Фустан - код 2726 - шарено
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 6. Фустан - код 5554
  Фустан - код 5554
  Special Price MKD 898,71 Регуларна цена MKD 1.188,71
 7. Фустан - код 12051 - бело
  Фустан - код 12051 - бело
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 8. Тренерки - код 8961 - бело
  Тренерки - код 8961 - бело
  Special Price MKD 1.159,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
 9. Спортски комплет - код 5713 - сиво
  Спортски комплет - код 5713 - сиво
  Special Price MKD 463,71 Регуларна цена MKD 753,71
 10. Атрактивен дамски сет блуза с дълъг ръкав и спортна пола в масленозелено - код 0759
  Комплет - код 0759
  Special Price MKD 1.072,71 Регуларна цена MKD 1.652,71