Код 79 - 5

Нема на залиха
SKU
2527
MKD 1.305,00
Табела на големини

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Палто - код 1660 - пудра
  Палто - код 1660 - пудра
  Special Price MKD 1.304,71 Регуларна цена MKD 1.884,71
 2. Маица - код 4713
  Маица - код 4713
  Special Price MKD 405,71 Регуларна цена MKD 869,71
 3. Атрактивен дълъг гащеризон в черно - код 8836
  Комбинезон - код 8836 - црна
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 4. Комплет - код 1661
  Комплет - код 1661
  Special Price MKD 1.449,71 Регуларна цена MKD 2.029,71
 5. Маица - код 2342 - бело
  Маица - код 2342 - бело
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 724,71
 6. Фустан - код 8125 - розова
  Фустан - код 8125 - розова
  Special Price MKD 1.159,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
 7. Фустан - код 0286
  Фустан - код 0286
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 8. Свободна дамска туника в черно - код 11671
  Туника - код 11671 - црна
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 840,71
 9. Фустан - код 4040 - борда
  Фустан - код 4040 - борда
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 10. Комплет - код 4152 - 2 - кремова
  Комплет - код 4152 - 2 - кремова
  Најниско MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.449,71