Код 792

Нема на залиха
SKU
40829
MKD 696,00
Табела на големини

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Изчистен дамски топ рипс в черно - код 1269
  Топ - код 1269 - црна
  Special Price MKD 202,71 Регуларна цена MKD 666,71
 2. Блуза - код 9966 - 3 - шарена
  Блуза - код 9966 - 3 - шарена
  Special Price MKD 463,71 Регуларна цена MKD 1.043,71
 3. Комбинезон - код 7701
  Комбинезон - код 7701
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 4. Атрактивно дълго дамско сако от велур в масленозелено - код 8135
  Сако - код 8135
  Special Price MKD 1.304,71 Регуларна цена MKD 1.884,71
 5. Дамска тениска с къдрички в червено с ефектни ръкави - код 4669
  Маица - код 4669 - 3 - црвена
  Најниско MKD 289,71 Регуларна цена MKD 724,71
 6. Фустан - код 0796
  Фустан - код 0796
  Special Price MKD 666,71 Регуларна цена MKD 1.246,71
 7. Маица - код 2923 - 3 - црвена
  Маица - код 2923 - 3 - црвена
  Најниско MKD 405,71 Регуларна цена MKD 695,71
 8. Ефектен къс топ в бяло - код 11924
  Топ - код 11924 - бела
  Special Price MKD 231,71 Регуларна цена MKD 666,71
 9. Фустан - код 4476
  Фустан - код 4476
  Special Price MKD 347,71 Регуларна цена MKD 869,71
 10. Блуза - код 8861 - 13 - бела
  Блуза - код 8861 - 13 - бела
  Најниско MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71