Код 797

Нема на залиха
SKU
40912
MKD 1.015,00
Табела на големини

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Дамска свободна блуза с паднало рамо и щампа в бяло - код 2076
  Код 2076 - бела
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 2. Кошула - код 0627 - 3 - бело
  Кошула - код 0627 - 3 - бело
  Најниско MKD 347,71 Регуларна цена MKD 637,71
 3. Дамски гащеризон с флорален десен в светлосиньо - код 2864 - 5
  Комбинезон - код 2864
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 4. Къса дамска тениска рипс в светлосиньо - код 12677
  Маица - код 12677
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 666,71
 5. Фустан - код 6261
  Фустан - код 6261
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 6. Маица - код 4352 - небесно сина
  Маица - код 4352 - небесно сина
  Special Price MKD 347,71 Регуларна цена MKD 724,71
 7. Топ - код 4473 - црна
  Топ - код 4473 - црна
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 724,71
 8. Панталони - код 2789 - 3 - црна
  Панталони - код 2789 - 3 - црна
  Најниско MKD 579,71 Регуларна цена MKD 869,71
 9. Атрактивна дамска блуза с черни мотиви - код 6181
  Блуза - код 6181 - црна
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 10. Къс топ с връзки в бежово - код 1284
  Топ - код 1284
  Special Price MKD 173,71 Регуларна цена MKD 782,71