Код 8

Нема на залиха
SKU
9984
MKD 870,00
Табела на големини

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Кратки панталони - код 4510 - 1
  Кратки панталони - код 4510 - 1
  Најниско MKD 1.159,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
 2. Дамски бански с висока талия с ефектен десен - код 0952 - 5
  Купачи - код 0952 - шарена
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 3. Маица - код 0272 - црна
  Маица - код 0272 - црна
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 724,71
 4. Топ - код 8843 - црна
  Топ - код 8843 - црна
  Special Price MKD 347,71 Регуларна цена MKD 782,71
 5. Фустан - код 0998 - кремова
  Фустан - код 0998 - кремова
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 6. Блуза - код 0737
  Блуза - код 0737
  Special Price MKD 550,71 Регуларна цена MKD 1.130,71
 7. Дамски пуловер с голи рамене в масленозелено - код 3165
  Џемпер - код 3165
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 8. Фустан - код 1748
  Фустан - код 1748
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 9. Фустан - код 2074
  Фустан - код 2074
  Special Price MKD 405,71 Регуларна цена MKD 1.275,71
 10. Екстравагантна дамска блуза рипс с паднали рамене в бяло - код 11601
  Блуза - код 11601 - бела
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 695,71