Код 80 - 12

Нема на залиха
SKU
8992
MKD 870,00
Табела на големини

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Фустан - код 4382 - шарена
  Фустан - код 4382 - шарена
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 2. Блуза - код 0414
  Блуза - код 0414
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 869,71
 3. Фустан - код 7775 - црна
  Фустан - код 7775 - црна
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 869,71
 4. Спортски комплет - код 1574 - црна
  Спортски комплет - код 1574 - црна
  Special Price MKD 753,71 Регуларна цена MKD 1.623,71
 5. Кратки панталони - код 6614 - 5 - црна
  Кратки панталони - код 6614 - 5 - црна
  Најниско MKD 202,71 Регуларна цена MKD 492,71
 6. Атрактивна дамска блуза в бежово - код 6306
  Блуза - код 6306 - 2 - кремова
  Најниско MKD 347,71 Регуларна цена MKD 869,71
 7. Атрактивна лятна риза в бяло - код 11923
  Кошула - код 11923 - бела
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 8. Дамска елегантна свободна блуза с паднало рамо в цвят тюркоаз - код 6289
  Блуза - код 6289 - тиркизна
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 9. Фустан - код 3610 - 1 - небесно сина
  Фустан - код 3610 - 1 - небесно сина
  Најниско MKD 1.449,71 Регуларна цена MKD 2.029,71
 10. Късо дънково яке в синьо - код 4593
  Јакна - код 4593 - 1 - небесно сина
  Најниско MKD 1.159,71 Регуларна цена MKD 2.029,71