Код 80 - 6

Нема на залиха
SKU
8989
MKD 870,00
Табела на големини

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Фустан - код 12051
  Фустан - код 12051
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 2. Комплет - код 11958 - кремова
  Комплет - код 11958 - кремова
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 869,71
 3. Дамски къс дънков гащеризон в светлосиньо - код 4039
  Комбинезон - код 4039 - 1
  Најниско MKD 1.710,71 Регуларна цена MKD 2.290,71
 4. Фустан - код 1482 - 1 - розова
  Фустан - код 1482 - 1 - розова
  Најниско MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 5. Дамско дълго палто в бежово - код 1566
  Палто - код 1566 - кремова
  Special Price MKD 1.449,71 Регуларна цена MKD 2.029,71
 6. Маица - код 4261 - виолетова
  Маица - код 4261 - виолетова
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 840,71
 7. Фустан - код 111938 - црна
  Фустан - код 111938 - црна
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 8. Атрактивен спортен екип панталон с висока талия и блуза с деколте "лодка" в черно с анимация - код 3235
  Тренерки - код 3235 - црна
  Special Price MKD 1.159,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
 9. Палто - код 5877 - борда
  Палто - код 5877 - борда
  Special Price MKD 1.739,71 Регуларна цена MKD 2.319,71
 10. Ефектен къс топ потник рипс в бяло - код 5023
  Топ - код 5023 - бела
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 724,71