Код 80 - 8

Нема на залиха
SKU
8990
MKD 870,00
Табела на големини

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Фустан - код 4807
  Фустан - код 4807
  Special Price MKD 1.159,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 2. Спортски комплет - код 6478 - 1 - црна
  Спортски комплет - код 6478 - 1 - црна
  Најниско MKD 1.304,71 Регуларна цена MKD 1.884,71
 3. Фустан - код 4753 - шарена
  Фустан - код 4753 - шарена
  Special Price MKD 1.159,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
 4. Дамски спортен екип долнище и горнище с качулка в цвят мента - код 1212
  Тренерки - код 1212 - ментол
  Special Price MKD 1.304,71 Регуларна цена MKD 1.884,71
 5. Фустан - код 8399 - жолта
  Фустан - код 8399 - жолта
  Special Price MKD 753,71 Регуларна цена MKD 1.333,71
 6. Комплет - код 7520 - 1 - црна
  Комплет - код 7520 - 1 - црна
  Најниско MKD 1.884,71 Регуларна цена MKD 2.464,71
 7. Дамски вталени дънки в тъмносиньо - код 4356
  Фармерки - код 4356 - 2
  Најниско MKD 1.159,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
 8. Фустан - код 6969
  Фустан - код 6969
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 9. Маица - код 0272 - црна
  Маица - код 0272 - црна
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 724,71
 10. Комплет - код 3219
  Комплет - код 3219
  Special Price MKD 956,71 Регуларна цена MKD 1.884,71