Код 800

Нема на залиха
SKU
41167
MKD 928,00
Табела на големини

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Купачи - код 5003 - 1 - ментол
  Купачи - код 5003 - 1 - ментол
  Најниско MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 2. Маица - код 0511 - црна
  Маица - код 0511 - црна
  Special Price MKD 347,71 Регуларна цена MKD 724,71
 3. Фустан - код 9275 - шарена
  Фустан - код 9275 - шарена
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 4. Сако - код 7490 - розова
  Сако - код 7490 - розова
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 5. Изчистен дамски топ рипс в бяло - код 12811
  Топ - код 12811 - бело
  Special Price MKD 260,71 Регуларна цена MKD 666,71
 6. Блуза - код 8861 - 11 - зелена
  Блуза - код 8861 - 11 - зелена
  Најниско MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 7. Фустан - код 0393 - небесно сина
  Фустан - код 0393 - небесно сина
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 8. Фустан - код 0233 - окер
  Фустан - код 0233 - окер
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 9. Ефектна дълга плетена дамска жилетка с копчета в цвят циклама - код 8411
  Кардиган - код 8411 - циклама
  Special Price MKD 1.304,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 10. Комплет - код 1727 - бело
  Комплет - код 1727 - бело
  Special Price MKD 666,71 Регуларна цена MKD 1.652,71