Код 82 - 3

Нема на залиха
SKU
1102
MKD 1.450,00
Табела на големини

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Дамска елегантна свободна блуза с паднало рамо в зелено - код 6289
  Блуза - код 6289 - зелена
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 2. Маица - код 4648 - бело
  Маица - код 4648 - бело
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 927,71
 3. Атрактивно боди в светлосиньо рипс - код 1463
  Боди - код 1463
  Special Price MKD 173,71 Регуларна цена MKD 782,71
 4. Фустан - код 1257 - црна
  Фустан - код 1257 - црна
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 869,71
 5. Код 10230
  Код 10230
  Special Price MKD 231,71 Регуларна цена MKD 666,71
 6. Топ - код 11933 - жолта
  Топ - код 11933 - жолта
  Special Price MKD 202,71 Регуларна цена MKD 695,71
 7. Къса дамска блуза с връзки в цвят капучино - код 1297
  Маица - код 1297 - капучино
  Special Price MKD 202,71 Регуларна цена MKD 724,71
 8. Блуза - код 11898
  Блуза - код 11898
  Special Price MKD 347,71 Регуларна цена MKD 811,71
 9. Блуза - код 1588 - 2 - борда
  Блуза - код 1588 - 2 - борда
  Најниско MKD 579,71 Регуларна цена MKD 869,71
 10. Фустан - код 6842 - розова
  Фустан - код 6842 - розова
  Special Price MKD 1.304,71 Регуларна цена MKD 1.594,71