Код 82 - 5

Нема на залиха
SKU
1098
MKD 1.450,00
Табела на големини

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Фустан - код 8190 - циклама
  Фустан - код 8190 - циклама
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 2. Фустан - код 6522
  Фустан - код 6522
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 3. Маица - код 11669 - црна
  Маица - код 11669 - црна
  Special Price MKD 231,71 Регуларна цена MKD 753,71
 4. Фустан - код 7100
  Фустан - код 7100
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 5. Фустан - код 4801 - 3 - цветна
  Фустан - код 4801 - 3 - цветна
  Најниско MKD 1.304,71 Регуларна цена MKD 1.884,71
 6. Блуза - код 12050 - ментол
  Блуза - код 12050 - ментол
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 7. Блуза - код 9966 - 4 - шарена
  Блуза - код 9966 - 4 - шарена
  Special Price MKD 463,71 Регуларна цена MKD 1.043,71
 8. Дамски топ в розово - 1287
  Топ - код 1287 - розова
  Special Price MKD 347,71 Регуларна цена MKD 724,71
 9. Фустан - код 5964 - бело
  Фустан - код 5964 - бело
  Special Price MKD 492,71 Регуларна цена MKD 1.217,71
 10. Блуза - код 3511 - зелена
  Блуза - код 3511 - зелена
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.159,71