Код 82 - 5

Нема на залиха
SKU
1104
MKD 1.450,00
Табела на големини

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Атрактивна дълга дамска жилетка с едра плетка в черно - код 4811
  Кардиган - код 4811 - црна
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 2. Дамска блуза с къс ръкав в бяло - код 1089
  Маица - код 1089 - 2 - бела
  Најниско MKD 347,71 Регуларна цена MKD 637,71
 3. Дамски дънки в синьо с кант - код 6486
  Фармерки - код 6486 - 1 - небесно сина
  Најниско MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.884,71
 4. Топ - код 11963
  Топ - код 11963
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 666,71
 5. Накъсани широки дамски дънки в синьо - код 4278
  Фармерки - код 4278 - 1 - небесно сина
  Најниско MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.913,71
 6. Дамски спортно-елегантен комплект панталон и блуза с дълъг ръкав в черно - код 0244
  Комбинезон - код 0244 - црна
  Special Price MKD 1.304,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 7. Палто - код 5877 - кремова
  Палто - код 5877 - кремова
  Special Price MKD 1.739,71 Регуларна цена MKD 2.319,71
 8. Маица - код 5360 - црна
  Маица - код 5360 - црна
  Special Price MKD 347,71 Регуларна цена MKD 724,71
 9. Атрактивна тениска с принт в бяло - код 11901
  Маица - код 11901 - бела
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 10. Фустан - код 8113 - 4 - жолта
  Фустан - код 8113 - 4 - жолта
  Најниско MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.304,71