Код 82

Нема на залиха
SKU
1095
MKD 1.450,00
Табела на големини

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Маица - код 1531 - бела
  Маица - код 1531 - бела
  Special Price MKD 463,71 Регуларна цена MKD 753,71
 2. Дълга дамска риза синя на бяло райе - код 1586 - 2
  Кошула - код 1586
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 3. Елек - код 7295
  Елек - код 7295
  Special Price MKD 2.029,71 Регуларна цена MKD 2.609,71
 4. Фустан - код 8113 - 5 - ментол
  Фустан - код 8113 - 5 - ментол
  Најниско MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 5. Къс дамски топ в черно - код 0963
  Топ - код 0963 - црна
  Special Price MKD 405,71 Регуларна цена MKD 695,71
 6. Дамски гащеризон по тялото в цвят капучино - код 6527
  Комбинезон - код 6527 - капучино
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 7. Фустан - код 7100 - црна
  Фустан - код 7100 - црна
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 8. Фустан - код 1752 - шарена
  Фустан - код 1752 - шарена
  Special Price MKD 1.159,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
 9. Тренерки - код 1236 - сиво
  Тренерки - код 1236 - сиво
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
 10. Къса дамска блуза рипс в лилаво - код 11800
  Блуза - код 11800 - виолетова
  Special Price MKD 231,71 Регуларна цена MKD 724,71